Bizi Ziyaret Ettiğinizde Neler Göreceksiniz?

Bizi Ziyaret Ettiğinizde Neler Göreceksiniz?

01

Biz Kimiz?

EKİP RUHUYLA ÇALIŞIRIZ

 

Uzman Ray Dolap İstanbul’da bulunan yaratıcı yenilikçi ve çok disiplinli bir tasarım ofisidir. Ülkemiz genelinde ve uluslararası alandaki geniş ürün ve malzeme bilgimiz tasarımlarımızda ve projelerimizdeki en değerli unsurdur. Ekibimiz, Raylı Dolap, Giyinme Odası, Özel Tasarım Mobilya, Stil Oluşturma, mekana ve kişiye özel çözüm üretme konularında deneyimli uzmanlaşmış geniş fikir ve bilgi havuzuna sahip bireylerden oluşmaktadır.

PRENSİPLERİMİZ VE STRATEJİLERİMİZ

 

Uzman Ray Dolap olarak, Tüm süreçlerde kendi çalışma anlayışımızı ve ilkelerimizi benimsemiş üstün kalite odaklı profesyonel firmalarla çalışırız.Bu bakış açısı, maliyet süre ve kalite riskini ortadan kaldırmamızı sağlar. Şantiye yönetimi ve uygulama aşamalarında doğru planlama ve koordinasyon ile projenin programa gerekli teknik şartnamelere uygun ilerlemesini sağlarız.

İLHAM KAYNAĞIMIZ

 

Sürekli kendini yenileyen ve dinamik bir sektördeyiz. Uzman Ray Dolap olarak gücümüzü geniş görsel hafızamız deneyimlerimiz ve ilham verici malzemelerden oluşan güncel kütüphanemizden almaktayız.İşimiz aynı zamanda hobimiz.Önceliğimiz özgün tasarımlar stil sahibi ve zamansız mekanlar yaratmaktır.Bu anlayış küçük veya büyük ölçekli projeler fark etmeksizin başarımızın altında yatan en önemli kurallardan biridir.

02

Stil
Oluşturma

Ekibimiz bir fikri ve konsept gelişiminden gerçekleşene kadar tüm süreçleri en doğru şekilde yönetir. Geleneklere inanıyoruz ve onları yeniliklerimize dahil ediyoruz. Tüm projelerimiz benzersiz bir sanatsal görüntü ve fonksiyonel çözümler içeriyor. Müşteri, projenin ruhudur. Ana hedefimiz onun değerlerini ve bireyselliğini tasarım yoluyla birleştirip  göstermektir.

%

Tasarım

%

Stil

%

Sonuç